D38999/20WD15PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20WD15PA Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 2655 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL D
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-15 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/20WD15PA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Olive Drab
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/20WD15PA-LC
D38999/20WD15PA-LC
Κατασκευαστές: TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή: CONN HSG RCPT FLANGE 15POS PIN
Σε απόθεμα: 3010 pcs
Κατεβάστε: D38999/20WD15PA-LC.pdf
RFQ
D38999/20WD15PB
D38999/20WD15PB
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: D38999/20WD15PB.pdf
RFQ
D38999/20WD15PA
D38999/20WD15PA
Περιγραφή: CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS
Κατεβάστε: D38999/20WD15PA.pdf
D38999/20WD15JN-LC
D38999/20WD15JN-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
Κατεβάστε: D38999/20WD15JN-LC.pdf
D38999/20WD15JN
D38999/20WD15JN
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: D38999/20WD15JN.pdf
D38999/20WD15PA
D38999/20WD15PA
Κατεβάστε: D38999/20WD15PA.pdf
D38999/20WD15JD
D38999/20WD15JD
Κατεβάστε: D38999/20WD15JD.pdf
Κατεβάστε: D38999/20WD15JN.pdf
D38999/20WD15PA-LC
D38999/20WD15PA-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
D38999/20WD15JE
D38999/20WD15JE
Κατεβάστε: D38999/20WD15JE.pdf
D38999/20WD15PAL
D38999/20WD15PAL
Περιγραφή: CONN HSG RCPT 15POS WALLMNT PINS
Κατεβάστε:
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών