D38999/20MJ24HC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20MJ24HC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1377 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL J
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-24 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/20MJ24HC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 24 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A, 23A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/20MJ24HD
D38999/20MJ24HD
Σε απόθεμα: 1298 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/20MJ24HA-LC
D38999/20MJ24HA-LC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Κατεβάστε: D38999/20MJ24HA-LC.pdf
RFQ
D38999/20MJ24HC-LC
D38999/20MJ24HC-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations