D38999/20MJ19BA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20MJ19BA Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 1961 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL J Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-19
Shell Material Composite Shell Finish Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα D3899920MJ19BA
SD38999/20MJ19BA
Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 19
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount