D38999/20MH55SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20MH55SA Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 1197 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL H
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-55 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα D3899920MH55SA
SD38999/20MH55SA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 55 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/20MH55SB
D38999/20MH55SB
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity