D38999/20MH55JD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20MH55JD Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1179 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL H
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-55 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/20MH55JD
Προσανατολισμός D Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 55 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy