D38999/20MF32SN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20MF32SN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 2117 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL F
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-32 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα D3899920MF32SN
SD38999/20MF32SN
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 32 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Σχετικά προϊόντα
D38999/20MF35AB
D38999/20MF35AB
Περιγραφή: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Σε απόθεμα: 2894 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/20MF32SN-LC
D38999/20MF32SN-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Κατεβάστε: D38999/20MF32SN-LC.pdf
RFQ
D38999/20MF32SC
D38999/20MF32SC
Κατεβάστε:
D38999/20MF35AA
D38999/20MF35AA
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 66POS PNL MT