D38999/20MF18SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 586 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 586 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20MF18SN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 586 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL F
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-18 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/20MF18SN
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 18 (14 + 4 Triax) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A, 45A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/20MF18SE
D38999/20MF18SE
Σε απόθεμα: 916 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/20MF28AA
D38999/20MF28AA
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 28POS PNL MT
Σε απόθεμα: 1266 pcs
Κατεβάστε: D38999/20MF28AA.pdf
RFQ
D38999/20MF18SN
D38999/20MF18SN
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 5543 pcs
Κατεβάστε: D38999/20MF18SN.pdf
D38999/20MF18SD
D38999/20MF18SD
Σε απόθεμα: 570 pcs
Κατεβάστε:
D38999/20MF18SN-LC
D38999/20MF18SN-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT