D38999/20MF11HD
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III WALL MOUNT
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20MF11HD Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1253 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL F
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-11 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός D
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 11
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 13A