D38999/20MD19PA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: D38999/20MD19PA.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20MD19PA Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2702 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/20MD19PA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL D
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα SD38999/20MD19PA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Σχετικά προϊόντα
D38999/20MD19PA
D38999/20MD19PA
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT 19POS WALL MNT W/PINS
Σε απόθεμα: 2885 pcs
Κατεβάστε: D38999/20MD19PA.pdf
RFQ
D38999/20MD19PA-LC
D38999/20MD19PA-LC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Σε απόθεμα: 2818 pcs
Κατεβάστε: D38999/20MD19PA-LC.pdf
RFQ
D38999/20MD19PC
D38999/20MD19PC
Περιγραφή: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Κατεβάστε:
D38999/20MD19PA
D38999/20MD19PA