D38999/20MD19JC
Επισκόπηση προϊόντος
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20MD19JC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 2141 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL D
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/20MD19JC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Σχετικά προϊόντα
D38999/20MD19JA-LC
D38999/20MD19JA-LC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Σε απόθεμα: 3222 pcs
Κατεβάστε: D38999/20MD19JA-LC.pdf
RFQ
D38999/20MD19JB-LC
D38999/20MD19JB-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Κατεβάστε: D38999/20MD19JB-LC.pdf
RFQ
D38999/20MD19JC-LC
D38999/20MD19JC-LC
Περιγραφή: CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Κατεβάστε: D38999/20MD19JC-LC.pdf
D38999/20MD19JC
D38999/20MD19JC
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP