D38999/20MD15HC
Επισκόπηση προϊόντος
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20MD15HC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1526 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL D
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-15 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/20MD15HC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Σχετικά προϊόντα
D38999/20MD15HE
D38999/20MD15HE
Σε απόθεμα: 2386 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/20MD15HC-LC
D38999/20MD15HC-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
Κατεβάστε: D38999/20MD15HC-LC.pdf
RFQ
D38999/20MD15HB
D38999/20MD15HB
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP