D38999/20KH32PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III WALL MOUNT
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20KH32PC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1113 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL H
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-32 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός C
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 32
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy