D38999/20KG41AC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20KG41AC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 1019 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL G Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-41
Shell Material Stainless Steel Shell Finish Passivated
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα D3899920KG41AC
SD38999/20KG41AC
Προσανατολισμός C
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 41
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση - Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης -
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/20KG41AN
D38999/20KG41AN
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Σε απόθεμα: 730 pcs
Κατεβάστε: D38999/20KG41AN.pdf
RFQ
Σε απόθεμα: 855 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/20KG41AB
D38999/20KG41AB
Περιγραφή: CONN HSG RCPT 41POS WALL MT PINS