D38999/20JG16JC
Επισκόπηση προϊόντος
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20JG16JC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 3059 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL G
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-16 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός C
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 16
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 13A