D38999/20JD18SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 18POS WALL MNT W/SCKT
Φύλλα δεδομένων:
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20JD18SA Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT 18POS WALL MNT W/SCKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 2402 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Composite, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish D Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα SD38999/20JD18SA
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 18
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/20JD18SA
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 15-18 Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 18POS WALL MNT W/SCKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded
Επικοινωνία Υλικό A Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets καλώδιο Διάμετρος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/20JD18SB
D38999/20JD18SB
Περιγραφή: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Σε απόθεμα: 2124 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/20JD18PN
D38999/20JD18PN
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: D38999/20JD18PN.pdf
RFQ
D38999/20JD18SA
D38999/20JD18SA
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP