D38999/20JD18PA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 18POS WALL MNT W/PINS
Φύλλα δεδομένων:
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20JD18PA Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT 18POS WALL MNT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 2872 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Composite, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish D Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα D3899920JD18PA
SD38999/20JD18PA
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 18
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/20JD18PA
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 15-18 Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 18POS WALL MNT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded