D38999/20FJ43SE
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20FJ43SE Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1136 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL J
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-43 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 874D38999/20FJ43SE
Προσανατολισμός E Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 43 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση - εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/20FJ43SDL
D38999/20FJ43SDL
Περιγραφή: CONN HSG RCPT 43POS WALLMNT SCKT
Σε απόθεμα: 1523 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/20FJ43SN
D38999/20FJ43SN
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 992 pcs
Κατεβάστε: D38999/20FJ43SN.pdf
RFQ
D38999/20FJ43SE
D38999/20FJ43SE
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Σε απόθεμα: 885 pcs
Κατεβάστε: D38999/20FJ43SE.pdf
D38999/20FJ43SD
D38999/20FJ43SD
Κατεβάστε: D38999/20FJ43SD.pdf
D38999/20FJ43SD-LC
D38999/20FJ43SD-LC
Περιγραφή: TV 43C 23#20 20#16 SKT RECP
Κατεβάστε: D38999/20FJ43SD-LC.pdf
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Κατεβάστε: D38999/20FJ43SD.pdf
D38999/20FJ43SE-LC
D38999/20FJ43SE-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Κατεβάστε: D38999/20FJ43SE-LC.pdf
D38999/20FJ43SE
D38999/20FJ43SE
Κατεβάστε: D38999/20FJ43SE.pdf
Κατεβάστε:
Κατεβάστε: D38999/20FJ43SN.pdf
D38999/20FJ43SE-LC
D38999/20FJ43SE-LC
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών