D38999/20FH53SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: D38999/20FH53SA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20FH53SA Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1250 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/20FH53SA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL H
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-53 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα D3899920FH53SA
SD38999/20FH53SA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 53 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/20FH53PN
D38999/20FH53PN
Περιγραφή: CONN RCPT 53POS WALL MNT W/PINS
Σε απόθεμα: 2112 pcs
Κατεβάστε: D38999/20FH53PN.pdf
RFQ
D38999/20FH53SAL
D38999/20FH53SAL
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT
Σε απόθεμα: 2477 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/20FH53SB
D38999/20FH53SB
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Κατεβάστε: D38999/20FH53SB.pdf
D38999/20FH53PN-LC
D38999/20FH53PN-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT
Κατεβάστε: D38999/20FH53PN-LC.pdf
D38999/20FH53SA-LC
D38999/20FH53SA-LC
Περιγραφή: CONN HSG RCPT FLANGE 53POS SKT
Κατεβάστε: D38999/20FH53SA-LC.pdf
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: D38999/20FH53PN.pdf
Κατεβάστε: D38999/20FH53SB.pdf
D38999/20FH53SA
D38999/20FH53SA
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Κατεβάστε: D38999/20FH53SA.pdf
D38999/20FH53SA
D38999/20FH53SA
Κατεβάστε: D38999/20FH53SA.pdf
D38999/20FH53PNL
D38999/20FH53PNL
Κατεβάστε:
D38999/20FH53SA-LC
D38999/20FH53SA-LC
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών