D38999/20FF11PB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: D38999/20FF11PB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20FF11PB Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2108 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/20FF11PB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL F
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-11 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα D3899920FF11PB
SD38999/20FF11PB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Σχετικά προϊόντα
D38999/20FF11PB-LC
D38999/20FF11PB-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Σε απόθεμα: 2020 pcs
Κατεβάστε: D38999/20FF11PB-LC.pdf
RFQ
D38999/20FF11PA
D38999/20FF11PA
Σε απόθεμα: 1993 pcs
Κατεβάστε: D38999/20FF11PA.pdf
RFQ
D38999/20FF11PBL
D38999/20FF11PBL
Περιγραφή: CONN HSG RCPT 11POS WALLMNT PINS