D38999/20FD19SNL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20FD19SNL Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 3081 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL D Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19
Shell Material Aluminum Shell Finish Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα SD38999/20FD19SNL Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 19
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση - Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης -
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Σχετικά προϊόντα
D38999/20FD19SNLC
D38999/20FD19SNLC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Σε απόθεμα: 1773 pcs
Κατεβάστε: D38999/20FD19SNLC.pdf
RFQ
D38999/20FD35AA
D38999/20FD35AA
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 37POS PNL MT
Κατεβάστε: D38999/20FD35AA.pdf
RFQ
D38999/20FD19SN
D38999/20FD19SN
Περιγραφή: CONN RCPT 19POS WALL MNT W/SCKT
Κατεβάστε: D38999/20FD19SN.pdf
D38999/20FD19SN-LC
D38999/20FD19SN-LC