8T420B41PN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: 8T420B41PN-LC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8T420B41PN-LC
Αριθμός εξαρτήματος 8T420B41PN-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1491 pcs Φύλλο δεδομένων 8T420B41PN-LC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-41
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series II, 8T Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-25148 Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 41
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -