8LT725Z19PN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 8LT 19C 19#12 PIN J/N
Φύλλα δεδομένων: 8LT725Z19PN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 631 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 631 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8LT725Z19PN
Αριθμός εξαρτήματος 8LT725Z19PN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 631 pcs Φύλλο δεδομένων 8LT725Z19PN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1792-23343
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 23A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins
Χρώμα Black καλώδιο Εγκαίνια -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
8LT725Z19SA
8LT725Z19SA
Περιγραφή: 8LT 19C 19#12 SKT J/N
Σε απόθεμα: 644 pcs
Κατεβάστε: 8LT725Z19SA.pdf
RFQ
8LT725Z19PN-LC
8LT725Z19PN-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT