8LT721Z39PN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 8LT 39C 37#20 2#16 PIN J/N
Φύλλα δεδομένων: 8LT721Z39PN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8LT721Z39PN
Αριθμός εξαρτήματος 8LT721Z39PN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1517 pcs Φύλλο δεδομένων 8LT721Z39PN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1792-22653
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 39 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Λεπτομερής περιγραφή 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A