8LT721Z11PN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 8LT 11C 11#12 PIN J/N
Φύλλα δεδομένων: 8LT721Z11PN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8LT721Z11PN
Αριθμός εξαρτήματος 8LT721Z11PN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1480 pcs Φύλλο δεδομένων 8LT721Z11PN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1792-22635
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 23A