8LT721F16PN-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: 8LT721F16PN-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 8LT721F16PN-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1803 pcs Φύλλο δεδομένων 8LT721F16PN-LC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-16
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-22554 Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 16
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Silver
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -