8LT717Z26PN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 8LT 26C 26#20 PIN J/N
Φύλλα δεδομένων: 8LT717Z26PN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8LT717Z26PN
Αριθμός εξαρτήματος 8LT717Z26PN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1098 pcs Φύλλο δεδομένων 8LT717Z26PN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1792-22387
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins
Χρώμα Black καλώδιο Εγκαίνια -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
8LT717Z26PA-LC
8LT717Z26PA-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Σε απόθεμα: 1591 pcs
Κατεβάστε: 8LT717Z26PA-LC.pdf
RFQ
8LT717Z26PN-LC
8LT717Z26PN-LC