8LT715F19SB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 8LT 19C 19#20 SKT J/N
Φύλλα δεδομένων: 8LT715F19SB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8LT715F19SB
Αριθμός εξαρτήματος 8LT715F19SB Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1704 pcs Φύλλο δεδομένων 8LT715F19SB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1792-22071
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A