8LT715B19SB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 8LT 19C 19#20 SKT J/N
Φύλλα δεδομένων: 8LT715B19SB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8LT715B19SB
Αριθμός εξαρτήματος 8LT715B19SB Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1603 pcs Φύλλο δεδομένων 8LT715B19SB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Σειρά MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1792-21935
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Χρώμα Olive Green καλώδιο Εγκαίνια -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
8LT715B19SD-LC
8LT715B19SD-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Σε απόθεμα: 2023 pcs
Κατεβάστε: 8LT715B19SD-LC.pdf
RFQ
8LT715B19SB-LC
8LT715B19SB-LC