8LT525Z24PN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 8LT 24C 12#16 12#12 PIN PLUG
Φύλλα δεδομένων: 8LT525Z24PN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 758 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 758 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8LT525Z24PN
Αριθμός εξαρτήματος 8LT525Z24PN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 758 pcs Φύλλο δεδομένων 8LT525Z24PN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-24 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1792-21363
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 24 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 13A, 23A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Χρώμα Black καλώδιο Εγκαίνια -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
8LT525Z24SA-LC
8LT525Z24SA-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
Σε απόθεμα: 896 pcs
Κατεβάστε: 8LT525Z24SA-LC.pdf
RFQ
8LT525Z24PN-LC
8LT525Z24PN-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE