8LT325Z43SN-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: 8LT325Z43SN-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 8LT325Z43SN-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1306 pcs Φύλλο δεδομένων 8LT325Z43SN-LC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-43
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
Σειρά MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-18580 Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 43
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Green
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -