8LT325Z24PN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 8LT 24C 12#16 12#12 PIN RECP
Φύλλα δεδομένων: 8LT325Z24PN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 865 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 865 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8LT325Z24PN
Αριθμός εξαρτήματος 8LT325Z24PN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 865 pcs Φύλλο δεδομένων 8LT325Z24PN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-24 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1792-18539
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 24 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 13A, 23A