8LT317Z26PN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 8LT 26C 26#20 PIN RECP
Φύλλα δεδομένων: 8LT317Z26PN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8LT317Z26PN
Αριθμός εξαρτήματος 8LT317Z26PN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1461 pcs Φύλλο δεδομένων 8LT317Z26PN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1792-17290
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins
Χρώμα Black καλώδιο Εγκαίνια -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
8LT317Z26PN-LC
8LT317Z26PN-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT