8D725K43PN-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: 1.8D725K43PN-LC.pdf2.8D725K43PN-LC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 534 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 534 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8D725K43PN-LC
Αριθμός εξαρτήματος 8D725K43PN-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 534 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8D725K43PN-LC.pdf2.8D725K43PN-LC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-43
Shell Material Stainless Steel Shell Finish Passivated
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, 8D Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-13950 Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 43
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα -
Χαρακτηριστικά Firewall Usage στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Firewall Usage Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -