8D723W21SB-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: 1.8D723W21SB-LC.pdf2.8D723W21SB-LC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8D723W21SB-LC
Αριθμός εξαρτήματος 8D723W21SB-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1400 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8D723W21SB-LC.pdf2.8D723W21SB-LC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-21
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, 8D Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-13566 Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 21
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive Drab
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -