8D525W19SB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 8D 19C 19#12 SKT PLUG
Φύλλα δεδομένων: 1.8D525W19SB.pdf2.8D525W19SB.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 905 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 905 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8D525W19SB
Αριθμός εξαρτήματος 8D525W19SB Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 905 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8D525W19SB.pdf2.8D525W19SB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-19 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1792-11461
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 23A