8D525K61PN-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: 1.8D525K61PN-LC.pdf2.8D525K61PN-LC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 554 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 554 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8D525K61PN-LC
Αριθμός εξαρτήματος 8D525K61PN-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 554 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8D525K61PN-LC.pdf2.8D525K61PN-LC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-61
Shell Material Stainless Steel Shell Finish Passivated
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, 8D Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-11207 Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 61
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα -
Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Firewall Usage στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Firewall Usage Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Stainless Steel, Passivated