8D521Z41PN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 8D 41C 41#20 PIN PLUG
Φύλλα δεδομένων: 1.8D521Z41PN.pdf2.8D521Z41PN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8D521Z41PN
Αριθμός εξαρτήματος 8D521Z41PN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1449 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8D521Z41PN.pdf2.8D521Z41PN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-41 Shell Material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1792-10272
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 41 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Χρώμα Black καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση - εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
8D521Z41PN-LC
8D521Z41PN-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE