8D521W41PN-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: 1.8D521W41PN-LC.pdf2.8D521W41PN-LC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8D521W41PN-LC
Αριθμός εξαρτήματος 8D521W41PN-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2677 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8D521W41PN-LC.pdf2.8D521W41PN-LC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-41
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, 8D Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-10177 Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 41
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive Drab
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Olive Drab Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.642" (41.71mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp