8D521W16SN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: 1.8D521W16SN-LC.pdf2.8D521W16SN-LC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8D521W16SN-LC
Αριθμός εξαρτήματος 8D521W16SN-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2219 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8D521W16SN-LC.pdf2.8D521W16SN-LC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-16
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, 8D Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-10097 Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 16
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive Drab
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Olive Drab Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.642" (41.71mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp