8D515W19SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 8D 19C 19#20 SKT PLUG
Φύλλα δεδομένων: 1.8D515W19SB.pdf2.8D515W19SB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8D515W19SB
Αριθμός εξαρτήματος 8D515W19SB Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 2086 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8D515W19SB.pdf2.8D515W19SB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1792-8536
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A