8D125ZC29PN-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 29POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: 8D125ZC29PN-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 8D125ZC29PN-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 29POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1242 pcs Φύλλο δεδομένων 8D125ZC29PN-LC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-29
Shell Material Aluminum Shell Finish Zinc Cobalt
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, 8D Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-6815 Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 29
Λεπτομερής περιγραφή 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -