8D125Z43PN-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 43POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: 1.8D125Z43PN-LC.pdf2.8D125Z43PN-LC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8D125Z43PN-LC
Αριθμός εξαρτήματος 8D125Z43PN-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 43POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1144 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8D125Z43PN-LC.pdf2.8D125Z43PN-LC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-43
Shell Material Aluminum Shell Finish Zinc Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, 8D Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-6680 Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 43
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Black
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -