8D125W19SB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 8D 19C 19#12 SKT RECP
Φύλλα δεδομένων: 1.8D125W19SB.pdf2.8D125W19SB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8D125W19SB
Αριθμός εξαρτήματος 8D125W19SB Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1047 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8D125W19SB.pdf2.8D125W19SB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-19 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1792-6492
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 23A