8D117ZC26PN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 8D 26C 26#20 PIN RECP
Φύλλα δεδομένων: 8D117ZC26PN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8D117ZC26PN
Αριθμός εξαρτήματος 8D117ZC26PN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1673 pcs Φύλλο δεδομένων 8D117ZC26PN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-26 Shell Material Aluminum
Shell Finish Green Zinc Cobalt Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1792-5487
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A