85107A107P5016
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 7POS GOLD SOLDER
Φύλλα δεδομένων: 85107A107P5016.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 85107A107P5016 Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT MALE 7POS GOLD SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 1670 pcs Φύλλο δεδομένων 85107A107P5016.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 10-7 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-26482, 851
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα S85107A107P5016
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 7 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 HB Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό Neoprene
Προστασία Ingress IP65 - Dust Tight, Water Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Olive Drab
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Industrial, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
85107A106S50A7
85107A106S50A7
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 6POS GOLD SOLDER
Σε απόθεμα: 4935 pcs
Κατεβάστε: 85107A106S50A7.pdf
RFQ
85107A107P50
85107A107P50
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP