85101A2027P5066
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 27POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: 85101A2027P5066.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 85101A2027P5066 Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT MALE 27POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 2681 pcs Φύλλο δεδομένων 85101A2027P5066.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-27 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Σειρά MIL-DTL-26482, 851
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα S85101A2027P5066
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 27 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 HB Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό Neoprene
Προστασία Ingress IP65 - Dust Tight, Water Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 27 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy