LC300-N2-GPRS
SirettaSiretta
LC300-N2-GPRS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Siretta
Περιγραφή προϊόντος MODEM 2G/GPRS LINKCONNECT GLOBAL
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 410 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 410 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LC300-N2-GPRS
Αριθμός εξαρτήματος LC300-N2-GPRS Κατασκευαστής Siretta
Διαθέσιμη ποσότητα 410 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LC303H2K
LC303H2K
Κατασκευαστές: U.S. Sensor
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 30KOHM 3810K BEAD
Σε απόθεμα: 84822 pcs
Κατεβάστε: LC303H2K.pdf
RFQ
LC302J2J
LC302J2J
Κατασκευαστές: U.S. Sensor
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD
Σε απόθεμα: 57945 pcs
Κατεβάστε: LC302J2J.pdf
RFQ
LC3-A-M8
LC3-A-M8
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: CBL CLIP WIRE SADDLE GRAY ADH
Κατεβάστε: LC3-A-M8.pdf
LC303J2J
LC303J2J
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 30KOHM 3892K BEAD
Κατεβάστε: LC303J2J.pdf
LC30A
LC30A
Κατασκευαστές: Microsemi Corporation
Περιγραφή: TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO202AA
Κατεβάστε: LC30A.pdf
LC300-N2-GPRS STARTER KIT
LC300-N2-GPRS STARTER KIT
Κατασκευαστές: Siretta
Περιγραφή: STARTER KIT 2G/GPRS GLOBAL LC300
Σε απόθεμα: 332 pcs
Κατεβάστε:
LC33A
LC33A
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: TVS DIODE 33V 53.3V DO202AA
Κατεβάστε: LC33A.pdf
LC33
LC33
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: TVS DIODE 33V 58V DO202AA
Κατεβάστε: LC33.pdf
LC303J2K
LC303J2K
Κατεβάστε: LC303J2K.pdf
LC30
LC30
Περιγραφή: TVS DIODE 30V 53.5V DO202AA
Κατεβάστε: LC30.pdf
LC3-A-C8
LC3-A-C8
Κατασκευαστές: Panduit
Κατεβάστε: LC3-A-C8.pdf
LC302J2K
LC302J2K
Κατεβάστε: LC302J2K.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών