ASMZG500A058L13
SirettaSiretta
ASMZG500A058L13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Siretta
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY SMA-TNC PLUG 16.4'
Φύλλα δεδομένων: 1.ASMZG500A058L13.pdf2.ASMZG500A058L13.pdf3.ASMZG500A058L13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASMZG500A058L13 Κατασκευαστής Siretta
Στυλ SMA to TNC Σειρά -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Μήκος 196.9" (5.0m) 16.4'
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 50 Ohms
Γένος Male to Male Συχνότητα - Max 6GHz