ASMG010X113S17
SirettaSiretta
ASMG010X113S17 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Siretta
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY SMA-UMCC 3.937"
Φύλλα δεδομένων: 1.ASMG010X113S17.pdf2.ASMG010X113S17.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASMG010X113S17 Κατασκευαστής Siretta
Περιγραφή CBL ASSY SMA-UMCC 3.937" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18487 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ASMG010X113S17.pdf2.ASMG010X113S17.pdf
Στυλ SMA to UMCC Σειρά -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Μήκος 3.937" (100.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 50 Ohms
Γένος Female to Male Συχνότητα - Max 6GHz
Χαρακτηριστικά Shielded Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial SMA to UMCC Female to Male 1.13mm OD Coaxial Cable 3.937" (100.00mm)
Χρώμα Gray Τύπος καλωδίου 1.13mm OD Coaxial Cable