ASME1500F058L13
SirettaSiretta
ASME1500F058L13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Siretta
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY FME JACK-PLUG 49.2'
Φύλλα δεδομένων: 1.ASME1500F058L13.pdf2.ASME1500F058L13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASME1500F058L13 Κατασκευαστής Siretta
Διαθέσιμη ποσότητα 1694 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ASME1500F058L13.pdf2.ASME1500F058L13.pdf
Στυλ FME to FME Σειρά -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Μήκος 590.6" (15.0m) 49.2'
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 50 Ohms
Γένος Female to Male Συχνότητα - Max 6GHz